Partnerzy


 

Grupa przedsiębiorstw firmy Viessmann jest jednym z wiodącym w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej. Kierowane w trzecim pokoleniu przez dr Martina Viessmanna przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1917. Obrót całej grupy wynosi 1,7 mld EURO, a zatrudnienie ponad 9.400 pracowników. Posiadając 23 zakłady produkcyjne w 10 krajach oraz sieć dystrybucyjną łącznie w 74 krajach, a także 120 oddziałów handlowych na całym świecie, firma Viessmann ma wybitnie międzynarodowy charakter.

Ponad 56 procent obrotu przypada na eksport.

 

 

Buderus od pokoleń jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego.
Marka Buderus wspiera swoich instalatorów w trakcie procesu projektowania oraz wykonania instalacji grzewczych. Wykwalifikowana kadra inżynierska służy Państwu doświadczeniem i fachową poradą.
Buderus Technika Grzewcza Sp. z o.o. to 15 oddziałów w całej Polsce.

  Purmo jest produktem koncernu Rettig Heating Group, ktory jest absolutnym liderem na rynku grzejnikow
w Europie (produkcja dochodzi do 9mln sztuk rocznie) Firma istnieje od 1952 roku, jednak na rynku polskim zagoscila dopiero w roku 1991 od razu zyskujac uznanie w oczach klientow i dystrybutorow. Inwestycje koncernu Rettig Heating naleza do najwiekszych w historii stosunków polsko - finskich, co stawia ta firme wsród najpowazniejszych inwestorów zagranicznych w Polsce.
 

Miedzynarodowy koncern, zalozony w Danii, produkujacy urzadzenia regulacyjne i kontrolno-pomiarowe dla wielu dziedzin gospodarki. od ponad 10 lat obecny na polskim rynku. Przedstawicielstwa tej firmy sa rozmieszczone w ponad 100 krajach, a fabryki na 4 kontynentach.

  Światowy lider w produkcji pomp, zarowno dla gospodarstw domowych jak i dla przemyslu. Grundfos jest najwiekszym na swiecie producentem pomp obiegowych posiadajacym ok. 50% rynku swiatowego.
Firma jest rowniez producentem silnikow i urzadzen elektronicznych sluzacych do kontroli pomp.
 

Firma WILO wchodzi w sklad grupy Wilo Salmson AG. Grupa ta jest jednym z najwiekszych producentów pomp na swiecie, posiada oddzialy we wszystkich regionach swiata. jednym z najwiekszych sukcesow firmy bylo wprowadzenie marki WILO - STAR, pierwszej elektronicznej pompy obiegowej. Na rynku polskim firma jest obecna od 1990 r, od 1994 wystepuje jako WILO Polska Sp. z o.o.

 

Leszczynska Fabryka Pomp jest przodujacym producentem pomp w Polsce. Ponadto postada ona w swojej ofercie szeroki wybor aparatow pomiarowych dla przemyslu energetycznego.